Zarejestruj się na warsztat i uruchom od zera aplikację – wykorzystaj do tego wszystko co ma Kubernetes najlepszego!
Dodasz do niej autoskalowanie z użyciem obiektu HorizontalPodAutoscaler (HPA), aby samodzielnie się skalowała.
Aplikację podłączysz pod niezawodny klaster bazodanowy, który będzie odporny na awarie i będzie miał podłączone metryki.
Wszystkie komponenty będą monitorowane przez stack monitoringu, który zainstalujesz i skonfigurujesz. Utworzysz też dashboardy do przeglądania ich stanu.

Profesjonalnie i praktycznie – bez ściemy i nudy!

Na tym bezpłatnym warsztacie utworzysz:

  • Produkcyjną konfigurację aplikacji

  • Mechanizm automatycznego jej skalowania

  • Wysoko dostępny (HA) klaster bazodanowy dla aplikacji

  • System automatycznego zbierania metryk

  • Dedykowany dashboard dla aplikacji

Jestem Tomek i zajmowałem się DevOpsem zanim stał się on modny.

Od zawsze miałem bzika na punkcie automatyzacji i używam chmury, kontenerów i Kubernetesa do budowania efektywnych platform dla aplikacji. Zdobyłem kilkanaście certyfikatów branżowych u największych dostawców, aby posiąść wiedzę o najlepszych praktykach.

Pomagałem wielu dużym firmom z Polski i zagranicy, gdzie z sukcesem realizowałem projekty zmieniające podejście do utrzymywania skonteneryzowanych środowisk.

Ostatnie kilka lat spędziłem tysiące godzin na salach szkoleniowych ucząc o Kubernetesie setki osób. Do tego są tysiące tych, którzy obejrzeli mój kurs online “Kubernetes po polsku” i gdy ich spotykam na żywo to opowiadają jak mój prosty sposób przekazywania wiedzy o złożonej technologii odmienił ich życie zawodowe.

Niedawno przewróciłem moje życie zawodowe do góry nogami i w całości zająłem się rozwojem karier innych ludzi.

Moją pasją jest zdobywanie wiedzy o przydatnych technologiach z obszaru DevOps, a następnie przekazywanie jej w jak najprostszy sposób moim odbiorcom.

Wkurza mnie jak wiele osób marnuje swój potencjał zamiast wyjść i udowodnić sobie na co ich stać. Ogrom wiedzy i poziom złożoności jest przytłaczający, ale wierzę, że moje materiały mogą realnie pomóc wszystkim tym, którzy chcą się rozwijać i osiągnąć więcej.

Zainteresowałem Cię?
Zarejestruj się na, aby otrzymać dostęp do warsztatów!


.