Skip to content

No i stało się! Dołączam kolejne medium do już istniejącego kanału YouTube, tego newslettera i bloga (ten wkrótce przejdzie radykalną zmianę). Tym razem będzie mnie tylko słychać w ramach mojego podcastu Rozchmurzony.
Nazwa nie jest przypadkowa, gdyż chcę tam opowiadać o technologiach z obszaru DevOps, Cloud Native i oczywiście o Kubernetes, ale również o tematach miękkich. Głównie będą to obszary związane z rozwojem kariery, odblokowaniem siebie i wykorzystaniu swojego pełnego potencjału.
Nie wierzę, że tylko technologia wystarczy i aby iść dalej należy również poznawać inne obszary.

A poniżej kilka informacji o samym podcaście.

O czym będzie

To co planuję to przede wszystkim:

  • Kubernetes, OpenShift, Docker i kontenery – to co tygrysy lubią najbardziej!
  • Ciekawe historie z bojów z produkcji
  • Przedstawienie najciekawszych projektów Cloud Native
  • Wskazówki do efektywnej nauki i rozwoju
  • Polecane książki (mini recenzje)

I do tego pewnie inne rzeczy pojawiające się w trakcie, które będę przygotowywał do nagrań samodzielnych. Ale podcast to nie będę tylko ja.

Goście

Zdecydowanie tak – pojawią się goście i w miarę rozwoju podcastu będzie ich coraz więcej. Sam uwielbiam rozmawiać z ludźmi i będę tak dobierał gości, aby tematy rozmowy pomagały moim słuchaczom i były interesujące, a czasem może inspirujące.

Mam już wstępną listę, ale oczywiście nie będę jej zdradzał 🙂 

Jak mogę słuchać?

Podcast dostępny jest na większości platform do słuchania:

Gdzie mogę się dowiedzieć więcej o danym odcinku

Obecnie najwięcej rzeczy jest na stronie Spreakera. Wkrótce też każdy odcinek będzie miał oddzielną podstronę na mojej głównej stronie o czym nie omieszkam poinformować.