E-book "Darmowy klaster Kubernetesa w chmurze"

A co jeśli powiem Ci, że istnieje o wiele więcej sposobów na lepsze wdrożenia Twoich aplikacji?

 

Takie, o których może słyszałeś, ale do tej pory były poza Twoim zasięgiem?
Takie, które pozwalają sprawniej testować nowe wydania?
Jednocześnie w pełni automatyczne i znacząco ułatwiające Twoją pracę?

Zostań bohaterem w Twojej organizacji!

Pokaż innym jak powinno się budować sprawdzone rozwiązania automatyzujące wdrożenia aplikacji

 

Może też tak miałeś nie raz kiedy:

  • sfrustrowany znowu musiałeś ręcznie cofać nieudane wdrożenie, bo ktoś wybrał najmniej ulubioną przez Ciebie opcję testowania – wprost na produkcji
  • grałeś rolę zdeterminowanego i wkurzonego detektywa, bo ktoś coś ręcznie wgrał na produkcję bez śladu i powiadamiania kogokolwiek
  • kolejny raz wykonywałeś ręcznie po raz setny operację na klastrze zamiast zlecić to automatowi i mieć święty spokój
  • próbowałeś stworzyć kompletny potok CI/CD dla aplikacji, ale zawiedziony brakiem czasu na rozgryzanie tego samodzielnie musiałeś to odłożyć na nieokreśloną przyszłość
  • zaniepokojony zastanawiałeś się czy to co do tej pory robisz oparte jest na najlepszych praktykach

Nie jesteś sam. Osobiście widziałem dziesiątki takich sytuacji. Baa – mi również zajęło sporo czasu zanim to wszystko potrafiłem poukładać w funkcjonalną i praktyczną całość.

Czas zacząć działać profesjonalnie!

Czas podnieść poziom wdrożeń na zupełnie nowy poziom!

Możesz utworzyć w pełni automatyczny potok CI/CD.

Możesz poczuć dumę z tego jak Twoje nowe rozwiązanie zarządzane jest w całości z kodu.

Możesz czuć podziw kolegów i koleżanek w zespole, którym ułatwisz życie i zaskarbisz ich wdzięczność.

Możesz umożliwić innym członkom zespołu selektywne wdrażanie nowych wersji aplikacji na produkcję dla wybranej grupy użytkowników.

Możesz być spokojny o nowe wdrożenia, bo będą lepiej przetestowane, stabilniejsze i w razie potrzeby automatycznie wycofane.

5 mitów o wdrożeniach aplikacji na Kubernetes

  • Mit #1: To co oferuje Kubernetes w standardzie w zupełności wystarczy do obsługi większości aplikacji.

    Jeśli tego jeszcze nie doświadczyłeś to wkrótce możesz się sam przekonać jak apetyt wszystkim wokół rośnie w miarę jedzenia.

    Jak już się posiada tak potężną platformę jak Kubernetes, to odkrycie, że w końcu możliwe jest użycie rozwiązań znanych do tej pory z publikacji lub z inspirujących prezentacji na konferencjach, przywraca błysk w oku nawet najbardziej marudnym członkom zespołu.

    No chyba, że uparcie wierzy się w kolejny mit…

  • Mit #2: Użycie zaawansowanych metod wdrożeń typu testy A/B, wydania kanarkowe lub Blue/Green, wymaga zastosowania dodatkowych, skomplikowanych mechanizmów typu Istio.

    Nieprawda. Gdyby tylko Istio było rozwiązaniem na zaawansowane wdrożenia to faktycznie byłaby to przykra wiadomość.

    Instalowanie tego dość złożonego i dokładającego kolejne warstwy abstrakcji rozwiązania może być dużym wyzwaniem.

    Na szczęście istnieją metody, które są o wiele lżejsze i wykorzystują natywne właściwości Kubernetesa. Nie trzeba instalować całej masy dodatkowych kontenerów pośredniczących z Istio. Przedstawione przeze mnie rozwiązanie jest równie funkcjonalne i jednocześnie prostsze.

  • Mit #3: Automatyzacja wdrożeń jest potrzebna dopiero przy naprawdę dużej skali i przy dużej ilości aplikacji.

    A co jeśli Ci powiem, że nawet wręcz przeciwnie? Jak jest mały zespół to zawsze jest dużo rzeczy do zrobienia i nie ma czasu, aby wciąż ręcznie ogarniać takie elementy jak wdrożenia, ich promocje i złożone testy. Wtedy każda odzyskana godzina jest na wagę złota.

    Z kolei dla średnich i dużych rozwiązań korzyści z lepszej automatyzacji mogą iść w setki lub tysiące zaoszczędzonych godzin pracy.

    Do tego rośnie zadowolenie z samej pracy, w której nie ma irytujących przerw na to aż ktoś ręcznie wykona jakieś magiczne polecenia.

  • Mit #4: Do budowania obrazów kontenerów potrzebny jest Docker i dlatego trudno jest automatyzować pełny cykl od kodu aplikacji do wdrożenia na produkcję.

    To pewnie było prawdą jeszcze dawno temu, ale istnieją już inne metody budowania obrazów kontenerów bez konieczności dostępu do Dockera.

    Są oczywiście metody jak np. użycie kontenera typu Docker-in-Docker, które używane są przez część dostępnych rozwiązań CI/CD. Nie jest to jednak standardem i często bywa mniej efektywne w kontekście optymalnego używania warstw obrazów przez wykorzystanie machanizmów cache`ujących.

    Budowa obrazu kontenera z aplikacją powinna być prosta, uniwersalna oraz w pełni zintegrowana z potokiem CI/CD.

  • Mit #5: Tworzenie potoków CI/CD jest różne w zależności od wybranego rozwiązania (np. GitLab CI, GitHub Actions, Jenkins, Azure DevOps itp.) i dlatego trzeba do każdego z nich podchodzić inaczej.

    Każde rozwiązanie do przeprowadzenia aplikacji z wgrania kodu do repozytorium, przez testy, wdrożenia na środowiska testowe, stage i kończąc na produkcji, posiada swoje metody na poszczególne kroki.

    Stosując te mechanizmy wpadamy w bardzo niebezpieczną pułapkę – uruchomienie jakiegokolwiek wdrożenia będzie mogło odbywać się tylko i wyłącznie przez tą platformę.

    Jest możliwe i wysoce zalecane, aby potok CI/CD był jedynie orkiestrowany przez wybrany silnik. Dzięki temu możliwe jest awaryjne uruchamianie tego poza platformą, ale też szybkie testowanie zmian w samym potoku. Wówczas silnik CI/CD nie odgrywa tak krytycznej roli, a my możemy skupić się jego usprawnianiu nie bacząc na funkcjonalności, które oferuje.

Ogarnij to człowieku!

Zabłyśnij i pokaż innym jak powinno się budować sprawdzone rozwiązania automatyzujące wdrożenia aplikacji.
Potrzebujesz sprawdzonych metod, które krok po kroku przeprowadzą Cię przez meandry konfiguracji oraz wyjaśnią na czym to polega.

  • Lepiej skonfigurować obiekt Deployment i wpływające na jego działanie sondy, aby przyspieszyć proces wdrażania

  • Szybko wycofywać zmiany i odpowiednio oznaczać je wersjami aplikacji, których dotyczą

  • Skonfigurować wdrożenia Blue/Green w natywny dla Kubernetesa sposób

  • Użyć testów A/B i wdrożeń kanarkowych dla wybranych wersji aplikacji

  • Utworzyć zaawansowany potok CI/CD, którego później powielisz na inne swoje aplikacje

A kim ja jestem, aby Ci pokazywać jak to robić?

Jestem Tomek i zajmowałem się DevOpsem zanim stał się on modny.

Od zawsze miałem bzika na punkcie automatyzacji i używam chmury, kontenerów i Kubernetesa do budowania efektywnych platform dla aplikacji. Zdobyłem kilkanaście certyfikatów branżowych u największych dostawców, aby posiąść wiedzę o najlepszych praktykach.

Pomagałem wielu dużym firmom z Polski i zagranicy, gdzie z sukcesem realizowałem projekty zmieniające podejście do utrzymywania skonteneryzowanych środowisk.

Ostatnie kilka lat spędziłem tysiące godzin na salach szkoleniowych ucząc o Kubernetesie setki osób. Do tego są tysiące tych, którzy obejrzeli mój kurs online “Kubernetes po polsku” i gdy ich spotykam na żywo to opowiadają jak mój prosty sposób przekazywania wiedzy o złożonej technologii odmienił ich życie zawodowe.

Niedawno przewróciłem moje życie zawodowe do góry nogami i w całości zająłem się rozwojem karier innych ludzi.

Moją pasją jest zdobywanie wiedzy o przydatnych technologiach z obszaru DevOps, a następnie przekazywanie jej w jak najprostszy sposób moim odbiorcom.

Wkurza mnie jak wiele osób marnuje swój potencjał zamiast wyjść i udowodnić sobie na co ich stać. Ogrom wiedzy i poziom złożoności jest przytłaczający, ale wierzę, że moje materiały mogą realnie pomóc wszystkim tym, którzy chcą się rozwijać i osiągnąć więcej.

Opinie o mojej pracy

  • Zazwyczaj nie jestem zbyt wylewny zwłaszcza do ‘obcej’ osoby w internecie:) ale myślę, że to bardzo ważne dla twórcy treści aby czuł, że jego praca ma znaczenie i jest dobra. Dzięki Ci za wszystko co robisz dla społeczności DevOps, Twoje zaangażowanie i wysoką jakość, która zawsze Ci towarzyszy. Robisz naprawdę dobrą robotę, która pomaga wielu osobom. Tak trzymaj i szczerze życzę Ci dużego sukcesu :)”

    Maciek Madej

    Maciek Madej

    DevOps Engineer

  • Tyle się mówi o automatyzacji, ale bardzo często brakuje realnych scenariuszy wraz z gotowymi rozwiązaniami. W Stocznia Kubernetes mamy krótką teorię przedstawioną w sposób zrozumiały dla każdego i konkretne przykłady, które śmiało możemy wykorzystać na własnym środowisku. Polecam e-book każdemu kto chce zacząć swoją przygodę z automatyzacją lub jest na etapie usprawnienia działających już rozwiązań wdrożeniowych aplikacji.

    Dominik Grzywaczewski

    Dominik Grzywaczewski

    Cloud SRE

  • Serdecznie polecam warsztaty z Tomkiem, są prowadzone w sposób treściwy, bez zbędnych formalności, a sam prowadzący potrafi przekazać swoją wiedzę w uporządkowany i komunikatywny sposób, zachowując pełny spokój i profesjonalizm przez cały czas trwania warsztatów, co jest na duży plus!

    Damin

    Developer

Przedstawiam Ci…

Kurs „Stocznia Kubernetes”

Czyli praktyczny kurs wideo, który krok po kroku przeprowadzi Cię przez proces konfiguracji zaawansowanych mechanizmów wdrożenia aplikacji na Kubernetes.

Dzięki temu Twoje aplikacje szybciej zostaną przetestowane, będą w sposób automatyczny wdrażane na poszczególne środowiska, a zaawansowane metody pozwolą pewniej wprowadzać ryzykowne zmiany na produkcję.

 

Z tym kursem unikniesz:

  • Marnowania czasu na poszukiwanie przepisu na działające rozwiązanie CI/CD
  • Stresu związanego z kolejnymi wydaniami aplikacji, które zmuszą cię ponownie do “gaszenia pożarów”
  • Poczucia żalu, że istnieje rozwiązanie na Twoje problemy, a ty wciąż tkwisz w tym samym punkcie
  • Rozczarowań po kolejnych, nieudanych eksperymentach z tworzeniem własnych rozwiązań automatyzujących pracę

Dzięki mojemu kursowi naprawdę ogarniesz te wdrożenia na mistrzowskim poziomie. Koniec szukania wymówek, przeszukiwania internetów czy rozmyślania nad dziesiątkami alternatyw.

Będziesz mógł stworzyć rozwiązanie, które będzie automatyczne, bogate w zaawansowane funkcje i takie, z którego będziesz dumny!

Zobacz, co znajdziesz w środku:

  • 1

    Jak lepiej używać obiektu Deployment?

    Używają tego wszyscy. Ci, którzy zaczynają i Ci korzystający z Kubernetesa od dawna. Ale czy Ty wiesz jak dobrze używać obiektu Deployment do wdrożeń? Czy wiesz jak niewiele zmieniając możesz usprawnić swoją pracę?

    Z tej części dowiesz się:
    • jakie aplikacje najlepiej radzą sobie ze standardową konfiguracją Deploymentu,
    • kiedy stosować strategię Recreate,
    • jak przyspieszyć wdrażanie metodą kroczącej aktualizacji (Rolling Update),
    • jak nie zrywać połączeń z aplikacją w trakcie jej aktualizacji,
    • jak wycofywać efektywnie zmiany,
    • jak optymalnie używać każdej z trzech sond (probes) dla zapewnienia lepszego działania wdrożeń i podniesienia stabilności aplikacji.
  • 2

    W jaki sposób używać progresywnych wdrożeń?

    Pewnie słyszałeś terminy takie jak wdrożenia kanarkowe (Canary deployments), testy A/B, wdrożenia Blue/Green, ale czy wiesz jak one działają i jaki mogą pomóc w lepszym testowaniu aplikacji?

    Z tej części dowiesz się:
    • czym tak naprawdę są progresywne wdrożenia,
    • jakie są najpopularniejsze metody i jak one działają,
    • jak prosto zaimplementować wdrożenia Blue/Green,
    • jak łatwo używać wdrożeń kanarkowych i testów A/B bez konieczności instalacji Service Mesh.
  • 3

    Jak tworzyć efektywne potoki CI/CD?

    Nie ma dobrych wdrożeń bez automatycznych potoków CI/CD. A czy muszą one być skomplikowane w tworzeniu i utrzymywaniu, aby były efektywne? No niekoniecznie i pokażę Ci jak możliwe jest zaimplementowanie dobrego rozwiązania, które jest jednocześnie proste.

    Z tej części dowiesz się:
    • z czego składa się dobry potok CI/CD,
    • na jakie elementy potoku musisz zwracać uwagę przy tworzeniu,
    • co jest najważniejszą metryką określającą dobrze działające rozwiązanie,
    • jakie są najważniejsze reguły tworzenia dobrych potoków,
    • jak projektować przenaszalne i łatwe w utrzymaniu rozwiązanie CI/CD,
    • jakie są cztery najważniejsze funkcje silnika CI/CD,
    • jak zaimplementować pełny potok CI/CD dla aplikacji na przykładzie w pełni zautomatyzowanej instalacji Jenkins na Kubernetes,
    • jak dodać automatyczną obsługę wdrożeń Blue/Green.
  • 4

    Jak użyć podejścia GitOps do wdrażania aplikacji?

    GitOps to już nie nowinka, a codzienność pracy z Kubernetes. Wprowadza to olbrzymie korzyści również dla wdrożeń aplikacji. Zmienia model pracy z CI/CD na CI oraz CD, gdzie ostatni element implementowany jest w zupełnie inny sposób niż dotychczas.

    Z tej części dowiesz się:
    • czym jest GitOps,
    • jakie są korzyści z używania GitOps do wdrożeń aplikacji,
    • na czym polega główna różnica w nowym podejściu,
    • jak uruchomić i skonfigurować Argo CD do synchronizacji zmian,
    • jak użyć szablonu ApplicationSet do automatycznego wykrywania nowych środowisk i aplikacji w repozytorium,
    • jak zintegrować potok CI z rozwiązaniem CD obsługiwanym przez GitOps.

Kurs „Stocznia Kubernetes”

  • 1 prywatne repozytorium z gotowymi rozwiązaniami
  • 4 moduły ze szczegółowymi wyjaśnieniami budowy Twojego automatu wdrożeniowy
  • ponad 2 godziny treściwych nagrań wideo
  • setki godzin jakie oszczędzisz na przeszukiwaniu tych rozwiązań w internetach
  • 1 prosta decyzja, aby nauczyć się używać Kubernetesa do automatycznych wdrożeń i nadać rozpędu Twojej karierze

789 PLN

Zobacz szczegóły (w tym fragmenty kursu)

  • Zazwyczaj nie jestem zbyt wylewny zwłaszcza do ‘obcej’ osoby w internecie:) ale myślę, że to bardzo ważne dla twórcy treści aby czuł, że jego praca ma znaczenie i jest dobra. Dzięki Ci za wszystko co robisz dla społeczności DevOps, Twoje zaangażowanie i wysoką jakość, która zawsze Ci towarzyszy. Robisz naprawdę dobrą robotę, która pomaga wielu osobom. Tak trzymaj i szczerze życzę Ci dużego sukcesu 🙂

    Maciek Madej

    Maciek Madej

    DevOps Engineer

  • Tyle się mówi o automatyzacji, ale bardzo często brakuje realnych scenariuszy wraz z gotowymi rozwiązaniami. W Stocznia Kubernetes mamy krótką teorię przedstawioną w sposób zrozumiały dla każdego i konkretne przykłady, które śmiało możemy wykorzystać na własnym środowisku. Polecam e-book każdemu kto chce zacząć swoją przygodę z automatyzacją lub jest na etapie usprawnienia działających już rozwiązań wdrożeniowych aplikacji.

    Dominik Grzywaczewski

    Dominik Grzywaczewski

    Cloud SRE

  • Serdecznie polecam warsztaty z Tomkiem, są prowadzone w sposób treściwy, bez zbędnych formalności, a sam prowadzący potrafi przekazać swoją wiedzę w uporządkowany i komunikatywny sposób, zachowując pełny spokój i profesjonalizm przez cały czas trwania warsztatów, co jest na duży plus!

    Damian

    Developer

FAQ, czyli…

“A komu to w ogóle potrzebne?” i inne ciekawe pytania

“Po co mam kupować kurs skoro to wszystko jest w internetach za friko?”

Oczywiście, że możesz pogooglować i samodzielnie jakoś to sklecić w całość. Sęk w tym, że to naprawdę zajmuje sporo czasu, aby te wszystkie ruchome elementy połączyć ze sobą.

Wierzę, że byłbyś to w stanie zrobić, ale czy warto spędzać tyle czasu i to jeszcze bez pewności, że Twoje rozwiązanie będzie zgodne z najlepszymi praktykami?

Ja poświęciłem lata na dogłębne zrozumienie technologii, które opisałem w moim kursie. Na wielu projektach nauczyłem się jak tworzyć dobre rozwiązania, a na podstawie własnych wpadek nauczyłem się też czego unikać. Przelałem moje doświadczenie do postaci wideo kursu, abyś Ty miał łatwiej.

Wydaje mi się, że wszyscy żyjemy w niedoczasie i warto sobie skracać drogę, a odzyskany czas przeznaczać na inne, ważniejsze rzeczy.

“Obawiam się, że może to być dla mnie za trudne. Czy będę w stanie to ogarnąć?”

Nie będę Ci ściemniał – jeżeli nie widziałeś Kubernetesa na oczy to ten kurs nie jest Ci jeszcze potrzebny. Potrzebujesz znać chociaż trochę jak podłączyć się do klastra i jak tworzyć obiekty.

Jednocześnie wszystkie moje techniczne treści są tworzone w prosty sposób, gdzie prowadzę Cię krok po kroku dodając kolejne elementy. Zależy mi, abyś się nie zagubił w trakcie.

I nawet jak kilka elementów będzie dla Ciebie niezrozumiałych teraz to później wszystkie te kropki ułożą się w bardzo logiczną całość.
Aby przejść na wyższy poziom potrzebujesz zacząć używać złożonych konfiguracji. Mój kurs pomoże Ci przebrnąć łatwiej przez te trudniejsze obszary.

“Nie używam chmury i mam własny klaster Kubernetesa. Czy rozwiązania, które są w kursie będę mógł zastosować u siebie?”

Zdecydowanie tak! Rozwiązania, które prezentuję w kursie są w całości niezależne od platformy, na jakiej działa Twój Kubernetes.

Wierzę w przenaszalność rozwiązań opartych na kontenerach i Kubernetesie. Dlatego też używam narzędzi, których będziesz mógł użyć na dowolnym klastrze – czy to w chmurze, lokalnie na laptopie czy też na środowisku on-prem.

“Mam już swoje rozwiązanie CI/CD. Po co mi ten
kurs, skoro u mnie to już działa?”

No faktycznie – SOA #1 🙂

A tak poważnie to super, że udało Ci się temat rozgryźć i gratuluję, że idziesz dobrą drogą. Może się jednak okazać, że Twoje rozwiązanie może być jeszcze lepsze, bo to co zawiera mój kurs pozwoli Ci łatwiej rozszerzać twój pipeline lub też dodać elementy jak np. konfiguracje automatyzujące wdrożenia Blue/Green.

Jeśli trafiłeś na tą stronę to pewnie jesteś ciekaw co możesz jeszcze dodać do swojego rozwiązania. Może chcesz, aby było ono bardziej elastyczne, bo teraz ciężko je modyfikować? Może chcesz je uprościć, bo zrobiło się ono niepotrzebnie zbyt skomplikowane?

Ja stoję na stanowisku, że zawsze jest pole do usprawnień i jeśli widzisz taką potrzebę u siebie to warto sprawdzić co możesz zrobić lepiej. 

“Technologie i procesy wdrożeń tak szybko się zmieniają. Czy jak kupię teraz kurs to za kilka miesięcy to wszystko będzie nadal aktualne?”

Technologie faktycznie się zmieniają. Sam Kubernetes z kontenerami wywołał jedną z największych rewolucji w świecie IT.

W obszarze narzędzi może i sporo się zmienia, ale procesy i założenia pozostają takie same. Mój kurs przedstawia rozwiązania, które są oparte na dobrych praktykach i popularnych, stabilnych narzędziach.

Śledzę wszystkie nowinki ze świata CI/CD i jeśli zauważę coś co drastycznie usprawni procesy opisywane w kurs, to nie omieszkam dodać aktualizacji i oczywiście ją otrzymasz za friko jeśli kupisz kurs teraz.

Inne kursy są dłuższe i czy oby napewno zawiera on wartościową treść?

Faktycznie, istnieją kursy tak rozwleczone, że w kilkunastu godzinach materiału wartościowej treści jest tylko kilka procent.
Tworząc ten kurs wielokrotnie go edytowałem i nagrywałem ponownie. Robiłem to dlatego, że szanuję Twój czas i nie chcę, abyś go marnował.
Nie sztuką jest zrobić długi materiał, a trudniej jest przekazać najważniejsze elementy w krótszym czasie i dlatego mój kurs jest skondensowany, aby dostarczyć Ci jak najwięcej wartościowej treści, którą faktycznie obejrzysz i później zastosujesz.

Ciągle się zastanawiasz?

Sprawdź, czy to coś dla Ciebie.

Jesteś gotów, aby profesjonalnie wdrażać aplikacje na Kubernetes jeśli:

  • Masz już Kubernetesa, ale czujesz, że mógłbyś wycisnąć z niego więcej i nie wynajdować koła na nowo, a skorzystać ze sprawdzonych rozwiązań?
  • Chcesz rozwijać siebie i zabłysnąć wiedzą wśród znajomych, aby zobaczyli jaki faktycznie tkwi w Tobie potencjał?
  • Chcesz podążać za najnowszymi trendami jak np. GitOps, który wprowadza małą rewolucję do świata Kubernetes?
  • Wiesz, że możesz osiągnąć więcej i obecne rozwiązanie choć działa to jednak jest problematyczne i Ci ciężko je łatwo usprawnić?
  • Chcesz pomóc zespołowi lepiej i w pełni automatycznie przetestować aplikacje przed produkcyjnym wdrożeniem, abyście mieli mniej niespodzianek a więcej zadowolenia z dobrze wykonanej roboty?
  • Wkurza Cię ciągle powtarzanie tych samych czynności przy wdrożeniach i w końcu chciałbyś to porządnie zautomatyzować, a nie wiesz jeszcze jak się do tego zabrać?
  • Potrzebujesz przestać czekać i zacząć działać, a przytłacza Cię ilość dostępnych rozwiązań i szukasz czegoś prostego, sprawdzonego oraz gotowego do zastosowania?

Jeśli odpowiedziałaś “tak” na co najmniej 5 z powyższych pytań, to ten kurs zdecydowanie JEST dla Ciebie!

Teraz już wiesz, jak wiele możesz osiągnąć dzięki Kubernetes…

Jeśli tylko zastosujesz odpowiednie praktyki progresywnych wdrożeń i pełnej automatyzacji…

…i nie marnując przy tym niepotrzebnie czasu na szukanie rozwiązań po internetach lub samodzielnie rozkiminając coś co może być na wyciągnięcie ręki.

Kurs „Stocznia Kubernetes”

  • 1 prywatne repozytorium z gotowymi rozwiązaniami
  • 4 moduły ze szczegółowymi wyjaśnieniami budowy Twojego automatu wdrożeniowy
  • ponad 2 godziny treściwych nagrań wideo
  • setki godzin jakie oszczędzisz na przeszukiwaniu tych rozwiązań w internetach
  • 1 prosta decyzja, aby nauczyć się używać Kubernetesa do automatycznych wdrożeń i nadać rozpędu Twojej karierze

789 PLN

Zobacz szczegóły (w tym fragmenty kursu)

Masz pytania?

Napisz do mnie na [email protected]